WYDŁUŻENIE TERMINU REKRUTACJI WRiB DO 18.12.2018r.

Z uwagi na zaistniałe problemy techniczne związane z przesyłaniem formularzy online Biuro Projektu wydłuża termin rekrutacji studentów na staże w ramach projektu: Studiujesz? Praktykuj! Program staży zawodowych dla studentów Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu POWR.03.01.00-00-S126/17 do dnia 18.12.2018 r.

Przypominamy, że zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w wersji online. Prawidłowe zgłoszenie potwierdzane jest poprzez automatyczną odpowiedź (na adres e-mail wskazany w zgłoszeniu) wraz  nadaniem numeru ID. Prosimy o sprawdzenie nadanego numeru. W przypadku jego braku należy ponownie złożyć formularz online. Dodatkowo wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w stażach zagranicznych, a złożyły formularz przed 30.11.2018r. prosimy o ponowne jego złożenie.

ZA ZAISTNIAŁE PROBLEMY PRZEPRASZAMY I ZAPRASZAMY DO WYSYŁANIA ZGŁOSZEŃ ONLINE.

Informacji udziela Biuro Projektu:

w miejscu: Wydziału Technologii Drewna pok. 26 (parter)

Beata Teichert - Koordynator projektu