UWAGA! Ruszyła OSTATNIA rekrutacja dla studentów i studentek, którzy w roku akademickim 2017/2018 będą na ostatnim roku studiów magisterskich

W związku z kontynuacją programu stażowego dla studentów Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii zapraszamy do udziału. Będą mogli się Państwo rejestrować w momencie pozytywnego zaliczenia wszystkich egzaminów w semestrze letnim. Dzień zgłoszenia może być najwcześniej dniem pozytywnego zaliczenia ostatniego egzaminu. Nie jest konieczne oczekiwanie na oficjalny wpis.

Następnie w przypadku zakwalifikowania się do udziału, będziecie musieli Państwo uzyskać w dziekanacie wpis na listę studentów II semestru studiów magisterskich. Na Państwa czekają staże krajowe (360 - godzinne) i zagraniczne (240-godzinne).

W programie będą mogli wziąć udział wyłącznie Studenci/tki II semestru studiów magisterskich kierunku: Biotechnologia, Ekoenergetyka, Informatyka i Agroinżynieria, Ochrona Środowiska oraz Rolnictwo.

Studenci i studentki, którym nie uda się pozytywnie zaliczyć sesji letniej, będą mogli skorzystać z rekrutacji uzupełniającej jesienią pod warunkiem dostępności miejsc.

Rekrutacja trwa do 14 lipca br.

Rejestrujecie się Państwo poprzez zakładkę REKRUTACJA -> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

ZAPRASZAMY!

MASZ NIEPOWATRZALNĄ OKAZJĘ ZDOBYĆ PRAKTYCZNE DOŚWIADCZENIE ZGODNE ZE SWOIM KIERUNKIEM STUDIÓW OTRZYMUJĄC W ZAMIAN WYNAGRODZENIE! NIE PRZEGAP TEJ SZANSY!