INFORMACJA O WYNIKACH REKRUTACJI NA STAŻE - ROK AKADEMICKI 2018/2019

Informujemy, iż w dniu 18.12.2018 r. Zespół projektowy dokonał weryfikacji formularzy zgłoszeniowych złożonych do projektu drogą elektroniczną.

Formularze zgłoszeniowe można było wysyłać do dnia 17.12.2018 r. czyli do dnia zakończenia naboru.

STAŻE ZOSTANĄ URUCHOMIONE NA WSZYSTKICH KIERUNKACH OBJĘTYCH WSPARCIEM PROJEKTOWYM

STAŻE ZAGRANICZNE WYŁĄCZNIE DLA STUDENTÓW STUDIÓW MAGISTERSKICH

Poniżej przedstawiamy listy osób zakwalifikowanych do udziału w Projekcie

•  Agroturystyka, I stopień ( V/VI semestr)    (pdf)
  •  Turystyka Przyrodnicza, II stopień ( III/IV semestr)  (pdf)
  •  Biologia, II stopień ( III/IV semestr)   (pdf)
  •  Biologia, I stopień ( V/VI semestr)     (pdf)
  •  Weterynaria, II stopień ( IX/X semestr)   (pdf)
  • Zootechnika, I stopień ( V/VI semestr)   (pdf)
  • Zootechnika, II stopień ( II/III semestr)     (pdf)

AKTUALIZACJA LIST OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU

•   Weterynaria, II stopień ( IX/X semestr)  (pdf)
  •  Turystyka Przyrodnicza, II stopień ( III/IV semestr)    (pdf)

Listy zaktualizowano o zgłoszenia, które wpłyneły po terminie rekrutacji. Zgłoszenia nie podlegały ocenie punktowej.

Z uwagi na nie wyczerpanie wszystkich miejsc stażowych założonych we wniosku o dofinansowanie na rok akademicki 2018/2019, osoby znajdujące się na listach rezerwowych automatycznie zostają zakwalifikowane do udziału w projekcie.

Ci z Państwa, którzy dostali się na staże zawodowe w ramach Projektu powinni przede wszystkim zapoznać się z: Regulaminem rekrutacji  oraz udziału w płatnych stażach zawodowych  i trójstronną Umową o organizację stażu (do Biura Projektu należy dostarczyć 4 egzemplarze umowy). ((wersja edytowalna).   Proszę parafować każdą stronę umowy.

PRZED ROZPOCZĘCIEM STAŻU do Państwa Pełnomocników ds. Staży (a następnie do Biura Projektu) winny trafić następujące dokumenty (stanowiące załączniki do Regulaminu rekrutacji...):

• Wypełniane przez Studentów:

1. Formularz zgłoszeniowy x 1 sztuka  (PDF)

2. Oświadczenie uczestnika projektu x 1 sztuka  (PDF)

3. Oświadczenie studenta x 2 sztuki (PDF)

Życiorys CV - swoje CV x 1 sztuka

4. Wniosek o staż x 1 sztuka  (PDF)