Komunikat ws. rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2

Szanowni Państwo!

W trosce o Państwa i Nasze bezpieczeństwo oraz zdrowie prosimy o zastosowanie się do poniższych wytycznych.

• Studenci, którzy chcą oddać dokumenty na rozpoczęcie, bądź zakończenie stażu prosimy o wysłanie ich pocztą/ kurierem.
  • Studenci, którzy mają wszelkiego typu zapytania, wątpliwości etc. prosimy o kontaktowanie się z Biurem Projektu drogą telefoniczną bądź mailową.

Zgodnie z Komunikatem nr 4 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dnia 11.03.2020 r. w sprawie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wszystkich studentów prosimy o przekazywanie informacji dotyczących hospitalizacji, objęcia kwarantanną (domową lub w domach studenckich itp.) lub obserwacją sanitarną do Działu Studiów i Spraw Studenckich tel. 61 848 70 09.